E-Transit

E-Transit

Yeni Ford E-Transit

Yepyeni Ford E-Transit, Türkiye’nin ilk tamamen elektrikli hafif ticari aracı.


Elektrikli Ford Transit; dayanıklılık, fonsiyonellik ve aktif yaşamınızdan ödün vermeden, işletmenizin sürdürülebilirlik hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmak için özel olarak tasarlandı.


Van ve Kamyonet gövde tiplerinde sunulan Yeni E-Transit, Van gövde tipinde 15.1 metreküpe varan kargo (yükleme) hacmi sunuyor. Hatta 25 farklı konfigürasyonuyla ihtiyaçlarınız ne olursa olsun, işinize uygun bir E-Transit bulunuyor.


E-Transit sınıfının en güçlüsü olan arkadan çekişli motoru ve 430 Nm tork değeriyle sorunsuz ve çabuk bir hızlanma sağlar. 135 kW ve 198 kW güç üreten elektrikli motor seçenekleriyle gereken her şeye sahipsiniz.


*Verilen 317 km menzil (WLTP) değeri, standart testler ile ölçülen bir değerdir ve gerçek hayatta kullanım şartlarına, çevre koşullarına, şasi uzunluğuna, seri farklılığına, kullanılan şarj ve sıklığına bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.

Pro Power On Board

Yeni E-Transit, standart olarak sunulan Pro Power on Board ile jeneratöre gerek duymadan 2,3 kW güç üretir. Bu sayede diğer herhangi bir eşyanızı araç içindeki 230 voltluk prize takabilir ve çalıştırabilirsiniz.

EURO NCAP Altın Ödülü

E-Transit sizi ve yoldaki herkesi korumak üzere geliştirilmiş güvenlik sistemleriyle, Avrupa’nın önde gelen bağımsız güvenlik kuruluşu Euro NCAP Altın Ödülü’nün sahibi.

Ön Hazırlık ve Programlanabilir Klima

Programlanabilir klima ile yola çıkma saati ayarlandığında, kalkış saatinden bir süre önce çalışmaya başlayan klima sayesinde siz güne başlamaya hazır olduğunuzda aracınız da hazır olur.

360 Kamera

12" ekrandan 360 derece görüş açısı sağlayan kamera sayesinde etrafınızdaki her şeyi görebilirsiniz. Geri Manevra Fren Asistanı'yla aracınızı güvenli ve kolay bir şekilde park edebilirsiniz.

Sıfır Emisyon

Sürdürülebilir şehir hayatına katkı sağlayan elektrikli E-Transit hem işinize hem de sıfır emisyon salınımlı elektrikli motoruyla çevrenize fayda sağlayacaktır.

%100 Geri Alım Garantisi ile E-Transit

Elektriğin gücünü ve üstün performansı iş dünyasına taşıyan E-Transit’i %100 Geri Alım Garantisi ile gönül rahatlığıyla deneyimleyebilirsiniz. Dilediğinizde aracınızı satın aldığınız tarihteki fatura bedelinin %100’ü karşılığında geri alım garantisinden faydalanabilirsiniz.

E-Transit İle Ne Kadar Tasarruf Elde Edersiniz?

Karbon ayak izini azaltmanın yanında işletme maliyetlerinizin E-Transit ile ne kadar azalacağını öğrenmek, kullanım şartlarınıza göre başa baş noktasına hangi km değerinde ulaşacağınızı hesaplayabilmek için tıklayın.

Şarj Şeçenekleri

İş Yerinde Şarj

İş yerinizde kurulan bir elektrikli şarj istasyonunda E-Transit'inizi yaklaşık 8,2 saat içerisinde %0'dan %100'e şarj edebilirsiniz. Böylelikle geri kalan vakit size ve sevdiğiniz etkinliklere kalır.

Halka Açık Alanda Şarj

E-Transit'inizi belirli Ford bayilerimizde ve anlaşmalı şarj noktalarında rahatlıkla şarj edebilirsiniz.

Evde Şarj

E-Transit'inizi elektrik şebekesine bağlayarak kolaylıkla şarj edebilirsiniz. Ayrıca evinizde Ford Wallbox şarj kurulumu yaparak elektrikli aracınızın istediğiniz her zaman hazır olmasını sağlayabilirsiniz.

Maliyet Avantajları

Düşük İşletme Giderleri

E-Transit ile olan yolculuklarınızda her 1.000 km için 3.054* TL tasarruf elde edersiniz.

*280.000 km kullanım için hesaplanmıştır.

Düşük Bakım Giderleri

E-Transit sahiplerinin servis maliyetleri, dizel motorlu versiyonlarına göre %79'a* varan oranlarda düşmektedir. Daha az hareketli parçaya sahip elektrikli E-Transit, bu sayede işinizde verimliliği artırır.

*210.000 km araç kullanım ile bu kullanım süresi boyunca gerekebilecek bakım ve servis maliyetleri baz alınarak hesaplanmıştır.

E-Transit Garantisi

Yeni E-Transit 3 yıl/sınırsız km temel garanti (araç ve boya), 8 yıl/160.000 km batarya garantisi ve 12 yıl paslanmazlık garantisi sunar

Ford Pro

Ford ProTM, tüm ticari müşterilerinin ihtiyaçlarını tek noktadan karşılayacak, sürekli açık bir hizmet noktası olarak, günümüzde ve gelecekte verimliliklerini ve üretkenliklerini artırmalarını desteklemeyi amaçlıyor. Ticari araçlar için kapsamlı bir filo yönetimi yazılımı, şarj, finansman, hizmet ve servis desteğiyle hem içten yanmalı hem de elektrikli araçlar seçenekleri sunarak, filoların çalışma sürelerinin maksimum seviyede olmasına ve toplam işletim giderlerini azaltmaya yardımcı oluyor.

Adres ve İletişim

Adres

Yeşilyurt mah. Sultanşehir Blv. No:146 Merkez/Sivas

Bize Ulaşın

+903462585858